Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

Bosch Philips LBC3041/52

336,00 zł

Opis produktu

Modele Philips LBC 3041/x2 to gtosnik w obudowach powszechnego uzytku przeznaczony do odtwarzania mowy i muzyki. Moc 6W/100V 

DOSKONAłA REPRODUKCJA MOWY I MUZYKI

MODELE W OBUDOWACH ZWYKłYCH I DWUKIERUNKOWYCH

WYKOńCZENIE W KOLORZE BIAłYM LUB SZARYM

KONSTRUKCJA MDF

MONTAżNA REGULOWANYM WSPORNIKU

ŁATWA REGULACJA MOCY WYJśCIOWEJ ZA POśREDNICTWEM WTYKU OKABLOWANIA

Modele Philips LBC 3041/x2 i LBC 3045/x2 to gtosniki w obudowach powszechnego uzytku przeznaczone do odtwarzania mowy i muzyki. Moc 6W/100V  .Wytrzymate, sztywne obudowy MDF (płyta wiórowa średniej gęstości) spokryte trwatym i łatwym w utrzymaniu czystosci tworzywem winylowym w kolorze szarym lub biatym. Przód obudowy jest pokryty delikatną tkaniną w kolorze ciemnoszarym (szara obudowa) lub jasnoszarym (obudowa biata)

Obudowy dwukierunkowe

Modele dwukierunkowe LBC 3045/x2 o klinowych obudo­wach i mocy 6 W sprzeznaczone do montazu sufitowe-go i sciennego w np. dtugich korytarzach.

Montaz

Wszystkie obudowy sądostarczane wraz z metalowym wspornikiem montazowym pasującym do otworu na tylnej scianie gtosnika. Odpowiedni otwór jest wykonany równiez w podstawie obudowy do drugiego wspornika (brak w zestawie). Gtosniki dostarczane są wraz z szablonem do wykonania otworów montazowych.

Latwa regulacja mocy wyjsciowej

Okablowanie gtosników dotaaa sie_ za posrednictwem 4-stykowego wtyku dostosowanego do gniazda umiesz-czonego na tylnej scianie obudowy. Dzięki wtykowi mozna dokonac potaaenia z wybranym odczepem dopasowujaj-cego transformatora linii 100 V umieszczonego w obudo-wie. Odczepy na uzwojeniu pierwotnym transformatora umozliwiają ustawienie maksymalnej mocy wyjsciowej na wartosc znamionową .

 

 

Więcej :  http://www.audiofan.pl/produkty/lbc3041.pdf

 

.
Grupa Bosch jest wiodącym w świecie przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowym oferującym nowoczesne technologie.

Poszczególne działy przedsiębiorstwa: Technika Motoryzacyjna, Technika Przemysłowa oraz Dobra Użytkowe i Techniczne Wyposażenie Budynków, w których zatrudnionych jest ok. 285 tys. pracowników, odnotowały w 2010 roku obrót w wysokości ponad 47,3 mld euro.

 Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 350 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach świata.

Z uwzględnieniem dystrybutorów, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie.

Światowa organizacja, na którą składają się ośrodki badawczo-rozwojowe, fabryki oraz sieć dystrybutorów jest filarem rozwoju przedsiębiorstwa.

Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3,8 mld euro na badania i rozwój oraz zgłasza ponad 3800 patentów.

Produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia ludzi, oferując im innowacyjne i praktyczne rozwiązania.

Działalność Grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, systemów zabezpieczeń, elektronarzędzi Bosch, Skil, Dremel, Rotozip, CST/berger oraz urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, jak również sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth).

Ponadto w Polsce odbywa się produkcja układów hamulcowych (w Mirkowie pod Wrocławiem), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50 proc.).


Bosch Security Systems oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczeń, ewakuacji i nagłośnienia.

 W skład oferty wchodzą systemy telewizji dozorowej, kontroli dostępu, alarmowe, sygnalizacji pożarowej, nagłośnieniowe, kongresowe oraz tłumaczeń symultanicznych.

Systemy Bosch stanowią doskonałe rozwiązanie w wielu zastosowaniach, zarówno w instytucjach rządowych, obiektach użyteczności publicznej, jak również budynkach komercyjnych, szkołach i domach.

Liczne nagrody branżowe, certyfikaty jakości oraz różnorodna lista obiektów referencyjnych m.in.

Stadion Narodowy w Warszawie, PGE Arena w Gdańsku czy Polska Prezydencja, potwierdzają bogate doświadczenie i sukcesy na rynku systemów zabezpieczeń.


Więcej informacji na stronie <<<...>>>

Produkty z tej samej kategorii

stat4u