Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

AKG WMS40 PRO VOCAL SET I

864,38 zł

  • Dostępność: stała
  • Producent: AKG

Opis produktu

Zestaw mikrofonowy z nadajnikiem vokal (do ręki).

WMS 40 HT to sprawdzony na rynku zestaw mikrofonowy z nadajnikiem vokal (do ręki) pracującym na tzw wysokim pasmie częstotliwości co separuje go od zakłóceń przemysłowych. Niski bo 10 mW sygnał emisyjny mikrofonu powoduje iż praca na bateriach AA przekracza 12 godzin. Mikrofon zbudowany przez AKG zapewnia wyjątkowo dobrą jakość dzwięku porównywalną z mikrofonami przewodowymi.

więcej na temat produktu:                   http://www.akg.com/site/products/powerslave,id,914,pid,914,nodeid,2,_language,EN.html          
.Firma Akustische und Kino-Geräte GmbH, czyli w skrócie AKG, powstała w 1947 roku, w Wiedniu.


Jej założycielami byli Rudolf Goerike oraz Ernest Pless.


Początkowo zajmowała się produkcją i dostarczaniem sprzętu elektroakustycznego dla kin i teatrów, jednak już wkrótce dała się poznać jako producent doskonałej jakości mikrofonów estradowych i studyjnych, m.in. uznawanego za klasyka C414, z których zresztą słynie po dziś dzień.

 

Słuchawki z logo AKG, podobnie jak systemy bezprzewodowe tego producenta, należą do ścisłej światowej ekstraklasy jakościowej.

 

Od samego początku firma słynie także z niezwykłej innowacyjności, której wyrazem jest posiadanie ponad 1.400 międzynarodowych patentów.

 

Oferta produktowa AKG jest bardzo bogata i przeznaczona zarówno dla rynku profesjonalnego - w tym studyjnego, nadawczego i instalacyjnego - jak i konsumenckiego.


Przedsiębiorstwo zatrudnia około 250 osób, a od roku 1994 stanowi część koncernu Harman International.
więcej o historii AKG <<...>>


Produkty Pokrewne/Powiązane

AKG WMS40 PRO VOCAL SET II PROMOCJA

1 507,17 zł

AKG WMS40 PRO VOCAL SET II PROMOCJA

mikrofon bezprzewodowy dual vocal

Produkty z tej samej kategorii

stat4u