Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

TOA ER-1215 MEGAFON RĘCZNY

463,00 zł

  • Dostępność: stała
  • Producent: TOA

Opis produktu

ER-1215 Megafon ręczny

ER-1215 to łatwy w użyciu megafon ręczny o znamionowej mocy wyjściowej 15 W. Uchwyt i mikrofon z powłoką antybakteryjną podnoszącą poziom higieny i bezpieczeństwa podczas użytkowania. Zastosowanie opracowanej niedawno membrany z poliamidu zapewnia wysoką jakość dźwięku.

>>> więcej na temat produktu >>>

>>> wszystkie produkty firmy TOA >>>

 
toa stopka

Od 85 lat światowy lider na rynku systemów nagłośnieniowych, komunikacyjnych i bezpieczeństwa, oferuje niezwykle bogatą ofertę produktów odpowiadającą każdym, nawet najbardziej złożonym potrzebom społeczeństwa.

Dzięki ciągłym obserwacjom zmian i trendów, a także dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, wspartych latami doświadczeń, japoński producent bezustannie dba o podnoszenie standardów oraz poszerzanie swojej oferty o coraz to nowe, jeszcze bezpieczniejsze rozwiązania z zakresu:

- dźwiękowych systemów ostrzegawczych,
- systemów profesjonalnego nagłośnienia,
- inteligentnych systemów Public Address,
- systemów konferencyjnych,
- systemów interkomowych
- i wielu innych.


Szeroka gama urządzeń TOA znajduje swoje zastosowanie we wszelkiego rodzaju aplikacjach elektroakustycznych, nagłośnieniowych i bezpieczeństwa, tworząc dynamczne, wyraźne i przyjemne dla ucha przestrzenie dźwięku.


Wszystkie urządzenia marki TOA powstają w fabrykach na terenie Japonii oraz Tajwanu, które w całości należą do korporacji TOA.

Nad prawidłowością przebiegu wszystkich procesów produkcyjnych, od początku do końca czuwają wykwalifikowani technicy i specjaliści TOA, którzy wykorzystując najnowsze dostępne

technologie i posiadaną wiedzę, dokładają wszelkich starań by dostarczać jedynie najwyższej jakości urządzeń.


więcej o firmie TOA <<...>>Produkty z tej samej kategorii

stat4u