Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

Sony MDR-7510 Studyjne słuchawki dynamiczne, zamknięte, membrana neodymowa 50mm, dynamika 108dB, 5Hz - 40kHz, 2000mW, 24 Ohm, stereo jack

675,00 zł

  • Dostępność: stała
  • Producent: Sony

Opis produktu

Sony MDR-7510

Studyjne słuchawki dynamiczne, zamknięte, membrana neodymowa 50mm, dynamika 108dB, 5Hz - 40kHz, 2000mW, 24 Ohm, stereo jack


MDR- 7510 to Profesjonalne słuchawki studyjne.

Stworzone precyzyjnie do precyzyjnej pracy

Model 7510 to doskonały wybór zarówno jako słuchawki referencyjne, jaki i monitorowe do miksowania, stanowiący rozszerzenie serii MDR-7500 o nowy design i mocną konstrukcję.

Dzięki 50-milimetrowym przetwornikom z membranami PET słuchawki te zapewniają szerokie pasmo przenoszenia i zakres dynamiki oraz wierne odwzorowanie dźwięku. 

Słuchawki 7510 oferują dużą moc przy wykorzystaniu magnesów neodymowych z cewkami OFC [z miedzi beztlenowej].

Nauszniki z miękkiego materiału, izolujące szum, dopasowują się do naturalnego kształtu ucha zapewniają komfort oraz akustyczną izolację.


Produkt ten objęty jest gwarancją Prime Support, zapewniającą szybki serwis oraz infolinię oferującą porady ekspertów – Sony dba o Twój sprzęt i Twoje interesy!


CECHY:

  • Przetwornik 50mm z membraną PET,
  • Konstrukcja zamknięta,
  • Szerokie pasmo przenoszenia,
  • Maksymalna moc wejściowa 2,000mW,
  • Wtyczka stereo Unimatch,
  • Pozłacane złącza i kabel OFC,
  • Pokrowiec w zestawie.

Ogólne dane techniczne

Typ słuchawek Dynamiczne, zamknięte
Typ magnesu Neodymowy
Rozmiar przetwornika 50,0 mm
Pasmo częstotliwości 5–40 kHz
Impedancja 24 omy
Czułość 108 dB/mW
Moc 2000 mW
Typ wtyku Pozłacany, stereofoniczny, z adapterem Unimatch 3,5 mm/6,3 mm
Długość przewodu 3 m
Waga 261 g

więcej na stronie producenta : <<..>>


sony logoPrzodujące na rynku profesjonalne rozwiązania i produkty firmy Sony do zastosowań emisyjnych oraz profesjonalnego dźwięku i wideo wyróżniają się jakością, niezawodnością i różnorodnością sposobów filmowania, montażu, emisji oraz archiwizacji.

Niezależnie od tego, co stanowi dla Ciebie priorytet — poczynając od jakości obrazu po wydajność procesu produkcji — profesjonalny sprzęt firmy Sony do filmowania i emisji, produkty

 przeznaczone do wideofilmowania oraz produkty stanowiące wyposażenie studiów transmisyjnych umożliwią Ci realizację pomysłów bez godzenia się na kompromisy.


Nasze profesjonalne rozwiązania i systemy audio obejmują najnowocześniejsze cyfrowe i analogowe bezprzewodowe systemy mikrofonów, profesjonalne pakiety mikrofonów, przenośne dyktafony cyfrowe, miksery i wzmacniacze AV.

Profesjonalne słuchawki marki Sony zapewniają optymalne połączenie czystego dźwięku i wygody użytkowania.

Bezprzewodowe cyfrowe i analogowe systemy audio obejmują nadajniki, odbiorniki i akcesoria wszelkiego przeznaczenia do elektronicznego zbierania informacji, transmisji oraz obsługi imprez na żywo.
strona producenta <...>

katalog Sony Broadcast <...>

cennik wszystkich produktów Sony Pro <...>

Produkty z tej samej kategorii

stat4u