Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

Palmer PPB 10 - rozgałęziacz sygnału audio stereo"kostka dziennikarska" 1 wejście linia / 10 wyjść

4 999,00 zł

Opis produktuPalmer PPB 10 Press-Box


to aktywny system dystrybucji sygnału z 1 wejściem  liniowym i 10 wyjściami (separacja transformatorowa.)


Palmer PPB 10  to popularna " kostka dziennikarska" na rynku polskim przeznaczona  do użytku na konferencjach prasowych.

PPB10 to " odchudzona " werja modelu PPB20
Regulacja poziomu wejściowego - 8 do 25 dB

Wszystkie wyjścia są odseparowane od siebie tak aby ewentualne zakłócenia lub zwarcia na dowolnym z wyjść nie przenosiły się na pozostałe.


Nominalny poziom wyjściowy to +4 dBu dla 600 Ohmów  . Płynna regulacja poziomy wyjściowego.

Regulowany wzmacniacz słuchawkowy służy do monitorowania sygnału w zakresie od -40 do +10 dB,.

Każde z wyjść ma niezależne odcięcie od uziemienia.Jeśli wymagane są więcej niż 10 wyjść, pozostałe jednostki PPB10 można kaskadowo łączyć poprzez BUS IN / OUT na panelu tylnym.Dodatkowe wejście DC pozwala na pracę z baterii lub za pomocą zasilacza awaryjnego.więcej na stronie producenta <<...>>Palmer logoPalmer to niemiecki producent urządzeń i podzespołów elektronicznych , który powstał 30 lat temu.

Firma dość szybko stała się w skali międzynarodowej bazą dla branży muzycznej audio na pozyskiwanie urządzeń , przystawek , podzespołów  rozwiązujących problemy z dopasowaniami , modyfikacjami dla instrumentów muzycznych , wzmacniaczy , rozgałęziaczy , czy przystawek wszelkiego typu dopasowywujących urządzenia  różnych producentów do siebie.

Dzięki ścisłej współpracy z ludźmi w terenie, Palmer zyskał cenną wiedzę w to, co muzycy i technicy dźwięku naprawdę potrzebują aby uzyskać najlepszą jakość dzwięku , niezawodność oraz funkconalność połączoną z precyzją wykonania w najdrobniejszych szczegółach.

Produkty Palmer są wykorzystywane przez czołowych muzyków i techników w studio i na scenie.


Transformatory są sercem i duszą wielu urządzeń Palmer i służą do konwersji impedancji, bilansowania i tłumienia .

W celu zapewnienia spójnego i kontrolowaną jakośći dźwięku, Palmer produkuje własne transformatory - nigdy nie kupuje ich  od innych dostawców.

Produkty Palmer  słyną z wyrafinowania i precyzji montażu  elementów   elektronicznych i mechanicznych.

Testowanie funkcji następuje w ostatnim etapie montażu. Wszystkie styki i połączenia poddawane są oględzinom a  nakrętki i śruby są dokręcane a urządzenie jest czyszczone tak by osiągnąć   nieskazitelny wygląd.


Strona Producenta <<...>>


W ofercie Audiofanu znajdują się wszystkie produkty Palmer a dzięki wzajemnym porozumieniu z producentem zapewniamy na nie atrakcyjne ceny.


Produkty Pokrewne/Powiązane

Produkty z tej samej kategorii

stat4u