Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

Zoom F4 cyfrowy recorder wielośladowy ( 6 wejść/8 ścieżek) z Timecode

2 999,00 zł

Opis produktu
Zoom F4  recorder wielośladowy z Timecode.

6 wejść / 8 śladów


Specyfikacja poduktu Zoom F4 Field Recorder:


* Wielościeżkowy rejestrator, 6 wejść, 8 ścieżek, zintegrowany mikser

* 4 wysokojakościowe przedwzmacniacze mikrofonowe z maks. wzmocnieniem 25 dB

* Dedykowane wejścia - 5 i 6 dla kapsułek mikrofonowych firmy Zoom

* Nagrania w jakościach 24 Bit / 192 kHz

* 2 zbalansowane wyjścia XLR oraz stereofoniczne wyjście poprzez gniazdo 3,5 mm

* Wyjście słuchawkowe z własną regulacją głośności na przednim panelu

* Wejście i wyjście dla zegara Timecode do synchronizacji z innymi urządzeniami

* Stosowanie jako sześciowejściowy i czterowyjściowy interfejs audio USB

* Dwa gniazda do kart SD

* Zasilanie poprzez baterie lub zasilacz
Zoom  F4 został wyposażony w najwyższej jakości przedwzmacniacze., które umożliwiają nagrywanie i odtwarzanie w zakresie do 24-bit/192 kHz.

W jego portfolio znajdują się takie cechy jak niskie szumy (-127 dBu EIN) i wysokie podbicie (do 75 dB), z wejściami +4 dB line-level.

W celu precyzyjnego zsynchronizowania audio/video, F4 używa Temperature Compensated Crystal Oscillator (TCXO), który generuje time ode przy dokładności 0.2 ppm.


 Standardowe złącza BNC pozwalają na łatwą integrację z każdym zestawem kamerowym.

Zaawansowane limitery zapewniają ochronę przed przesterowaniem  co pozwala  nagrywać audio w szerokim zakresie dynamiki dźwięku.
 
Kompaktowa metalowa obudowa F4 jest zarówno wytrzymała jak i trwała, utrzymując wagę na poziomie około 1 kg.Funkcje nagrywania Zoom F4


* Dzięki czterem wejściom combo XLR/TRS, 3.5mm stereo oraz Zoom mic capsule, F4 może nagrywać do sześciu ścieżek z dodatkowym mix track - wszystko w skali do  24-bit/192 kHz.

* Wejście 5/6 może być użyte jako camera return do monitorowania. Pozwala  to na monitorowanie audio wysyłanego do kamery/aparatu.

* Funkcja nagrywania na dwie karty SD pozwala na jednoczesne nagrywanie na karty* (do 512 GB każda).

Oznacza to, ze można  błyskawicznie robić back up lub rozdzielić nagrywanie. Na przykład można zachować osiem ścieżek na jednej karcie, a stereo mix na drugiej.


* F4 okresowo zapisuje pliki podczas nagrywania, zapewniając dodatkowy poziom ochrony przed niespodziewanymi przerwami plików, takimi jak nagła utrata zasilania lub wyjęcie karty SD.

* Tryb podwójnego nagrywania pozwala  na tworzenie safety tracks dla wejść 1 oraz 2, każdego z niezależnym level, limiting, delay, phase inversion, oraz high-pass filtering.

*  F4 zasila się za pomocą 8 baterii AA lub za pomocą zewnętrznego źródła energii oraz kabla zasilającego. F4 posiada również zasilacz Zoom AD-19 oraz DC-HIROSE adapter, który pozwala na użycie innego zasilania.Zestaw zawiera:

* Camera mount adapter

* Adapter Zoom AD-19 12V AC

* Kabel DHC-1 DC-HIROSE

* Cubase LE and WaveLab LE download codes

* Instrukcja
kontroler sterownik FRC 08 do F8 <<<...>>>
 


więcej na stronie producenta <<<...>>>

test video <<<..>>>

opis w prasie polskiej <<<...>>


W naszej ofercie znajdują się wszyskie produkty firmy  Zoom.

Kompletny cennik urządzeń Zoom <<<...>>>


.Zoom oferuje szeroką gamę urządzeń rejestrujących, w tym linię przenośnych "poręcznych" rejestratorów, a także wielordzeniowych procesorów, pedałów efektowych, maszyn bębnowych i próbników.

W ciągu ostatnich trzydziestu lat firma uzyskała  solidną reputację jako producent innowacyjnych, ale niedrogich produktów, opartych na oryginalnych projektach mikroprocesorowych.


Firma Zoom Corporation, założona w 1983 roku, z siedzibą w Tokio w Japonii, przez pierwsze lata pomagała innym producentom wytwarzać generatory dźwięku LSI, maszyny rytmiczne i systemy synchronizacji MIDI.

W 1990 roku ukazał się pierwszy produkt Zoom: 9002, ultra kompaktowy procesor efektów, który został dołączony do paska gitarowego.

 To był wielki sukces.

Popularna seria efektów gitarowych w programie Zoom Player została uruchomiona w 1994 r.

 Wraz z serią Zoom Studio, które wciąż znajdują się w stojakach wielu muzyków.

 W 2006 roku, że Zoom całkowicie zredefiniował  rynek  audio i wideo wypuszczając ma rynek  rewolucyjny  rejestrator przenośny H4

 Mały, wystarczający do trzymania w dłoni, zasilany bateryjnie H4 oferował wbudowany mikrofon stereo X / Y, możliwość nagrywania do czterech ścieżek dźwięku 96/24 bezpośrednio na kartę SD w formatach WAV lub MP3,

Wbudowane efekty, w tym tuner gitarowy i metronom, oraz port USB umożliwiający podłączenie H4 do komputera.

Mniejszy Handy Recorder, H2, został zaprezentowany w 2007 roku, a następnie H4n w 2009 roku.

Wszystkie te produkty  stały się standardami branży.

W 2013 r. zaprezentowano nagrywarkę H6 Handy Recorder trzeciej generacji - sześcio ścieżkowy rejestrator, który oferuje wiele zaawansowanych funkcji, w tym system wymiennych kapsułek mikrofonowych, które można zamienić tak łatwo jak obiektyw.

Pod rzetelną ręką CEO Masahiro Iijima Zoom koncentruje się na ciągłym opracowywaniu nowych produktów, które umożliwiają artystom swobodniejsze wyrażanie swoich pomysłów, które są dostępne dla każdego, od amatorów do profesjonalistów.

 

strona producenta : <<...>>


.


Produkty z tej samej kategorii

stat4u