Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

LD Systems U505 CS 4 4-kanałowy, bezprzewodowy system konferencyjny

6 655,00 zł

Opis produktu

  • Bezprzewodowy system konferencyjny UHF True Diversity
  • Automatyczne wyszukiwanie kanałów
  • Automatyczne wyszukiwanie częstotliwości
  • Synchronizacja odbiornika z mikrofonami poprzez podczerwień
  • Ton pilotujący
  • Przydzielanie priorytetu
  • Automatyczne i ręczne tryby bramy
  • Blokada bezpieczeństwa
  • Interfejs RS-232 do zewnętrznego sterowania


Serię U500® zaprojektowano z myślą o potrzebach wszystkich użytkowników.

Z myślą o użytkownikach profesjonalnych nasi inżynierowie zaprojektowali elegancki, łatwy w obsłudze, bezprzewodowy system konferencyjny,

który umożliwia efektywną komunikację d zięki znakomitej jakości mowy i zastosowaniu najnowszych technologii.

Dzięki bezprzewodowemu systemowi konferencyjnemu U500® każda konferencja, spotkanie i dyskusja zakończy się sukcesem.

Terminale U500® wyposażone zostały w mikrofony pojemnościowe o charakterystyce hiperkardioidalnej zamocowane na elastycznych szyjkach oraz podświetlany pierścień informujący o stanie urządzenia

. Ciężka podstawa stołowa posiada zarówno złącze mikrofon owe XLR z zasilaniem phantom 28 V,

jak i przycisk do włączania/wyłączania/wyciszania, a także regulator wzmocnienia i włączany filtr górnoprzepustowy 130 Hz, który skutecznie niweluje głosy znajdujących się w pobliżu osób i ruchów ciała.

Wysokokontra stowy wyświetlacz OLED wyświetla informacje na temat częstotliwości, stanu baterii, numeru terminala, grupy i kanału. Zakres transmisji audio wynosi 60 Hz–16 kHz.

Szybkie i wygodne ustawienie systemu z poziomu 4-kanałowego odbiornika systemu konferencyjnego U500® możliwe jest dzięki automatycznemu wyszukiwaniu częstotliwości i kanałów, synchronizacji poprzez podczerwień, cyfrowemu enkoderowi i czterem przycisk om bezpośredniego dostępu do pojedynczych kanałów.

Ponadto wysokokontrastowy wyświetlacz OLED zapewnia pełny przegląd wszystkich funkcji i ustawień, takich jak siła sygnału audio i bezprzewodowego lub priorytet i stan baterii terminali.

W celu zniwel owania przesłuchów, sprzężeń zwrotnych i efektów filtra grzebieniowego można ustawić liczbę jednocześnie włączonych mikrofonów.

Możliwość wyboru automatycznego lub ręcznego ustawiania bramy oraz ton pilotujący zapewniają najwyższej jakości dźwięk i o dporność systemu konferencyjnego U500® na zakłócenia.

Oprócz wyjść poszczególnych kanałów odbiornik posiada wyjście sumy, a blokada dostępu zapobiega zmianie ustawień przez przypadkowe osoby.

Interfejs RS-232 umożliwia integrację z zewnętrznymi syste mami sterowania.

 

W ramach rozszerzenia systemu istnieje możliwość kaskadowania do pięciu odbiorników U500® oraz praca w trybie Master/Slave, dzięki czemu można uzyskać maksymalnie 20 terminali.

System konferencyjny U500® dostępny jest w trzech wersjach,

które pracują w następujących zakresach częstotliwości: 554–586 MHz, 662–694 MHz lub 823–832 MHz + 863–865 MHz.Product type  : Conference Systems

Type : Installations

Modulation Type :  FM

Transmission frequency range : 554 - 586 MHz

Channels 60 (6 x 10)

Groups 6
Antenna inputs 2

Antenna connector BNC

Frequency response 60 - 16000 Hz

Noise reduction squelch

THD < 0.2 %
Signal-to-noise ratio > 100 dB

Controls digital encoder , Power On/Off , RX 1 - 4 quick access buttons
Indicators OLED Display

Audio output, balanced 4 x XLR
Audio mix output, balanced XLR

Width 484 mm

Height 44 mm
Depth 243 mm

Max. output level +12 dBu

Weight 6 kg

Operating voltage 1,000 mA , 12 V DCLDU505CST - LD Systems U505 CST Terminal do U505 CS 4

Product type Microphone Accessories

Channels 6 (6 x 10)
Inputs XLR
Rated HF output power 10 mW
Controls Power / Mute
Indicators LED
Operating voltage 2 x AA battery
Operating time up to 8 hrs., battery-dependent
Width 115 mm
Height 54 mm
Depth 135 mm
.

W roku 1975 Mr. Adam Hall założył przedsiębiorstwo Adam Hall Ltd. w angielskiej miejscowości Southend-on-Sea (niedaleko Londynu), które stało się producentem wytrzymałych skrzyń transportowych wysokiej jakości.

Obecnie, po upływie ponad 40 lat, Adam Hall Group rozwinęła działalność w zakresie produkcji i dystrybucji zaawansowanych rozwiązań dla wszelkich technik związanych z obsługą imprez masowych.

 Od tego czasu powstały nie tylko nowe marki, opracowane w aktualnej lokalizacji firmyw Neu-Anspach w Hesji.

Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo dystrybucyjne i usługowe, współpracujące z ponad 30 renomowanymi markami, od dziesiątek lat Adam Hall Group przekonuje klientów i partnerów handlowych dzięki starannie wypracowanym i trwałym koncepcjom.


Portfolio produktów i producentów obejmuje oprócz wymienionych akcesoriów do skrzyń transportowych oraz technologii audio i oświetlenia także profesjonalne rozwiązania na bazie LED - począwszy od głośników, wzmacniaczy i moving lights, przez kable i mostki ochronne kablowe aż po statywy i systemy sceniczne.

Adam Hall Group dysponuje stanem magazynowym, obejmującym ponad 7000 artykułów natychmiastowo dostępnych artykułów, oferując klientom z branży, sprzedawcom, podmiotom zajmującym się obsługą imprez oraz integratorom kompletny pakiet innowacyjnych produktów wysokiej jakości, do wykorzystania z systemach do obsługi imprez oraz instalacjach.


Marki Adam Hall Group

 Nowoczesne marki własne oferują innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty o przełomowych parametrach.

Marki i produkty Adam Hall Group podlegają rygorystycznym kontrolom jakości, zapewniającym niezrównane profesjonalne działanie we wszystkich obszarach zastosowania, maksymalną niezawodność i długi okres użytkowania.


.Produkty z tej samej kategorii

stat4u