Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

Palmer PLI-04 USB Di Box 2 kanałowy wejście USB - 2 x wyjście XLR symetryczne

870,00 zł

  • Dostępność: 7 dni
  • Producent: Palmer

Opis produktu

Palmer PLI04 USB  Di Box 2 kanałowy  separator - symetryzator sygnału z wejścia USB na sygnał symetryczny liniowy XLR  niezbędny do wysterowania np. miksera .PLI04USB    urządzenie zapewnienia zgodność poziomów sygnału cyfrowego USB z np. komputera z profesjonalnym  sprzętem audio np. mikserem.

 

 

Di Box wspiera i obsługuje 44,1, 48 i 96 kHz częstotliwości próbkowania i zapewnia wysoką jakość cyfrowo-analogowej konwersji z rozdzielczością 24-bitową. 

 

Sygnał wyjściowy jest transformatorowo  zrównoważony i został zakończony standardowym   gniazdem  XLR .

 

Posiada przełącznik mono zsumowania.

 

Urządzenie skutecznie może również służyć jako rozdzielacz sygnału, aby przekierować sygnał mono do oddzielnych systemów audio.

 

 PLI04USB posiada wyjście słuchawkowe z regulacją poziomu dla wygodnego monitorowania .


więcej na stronie producenta <<...>>

 

 

Palmer logoPalmer to niemiecki producent urządzeń i podzespołów elektronicznych , który powstał 30 lat temu.

Firma dość szybko stała się w skali międzynarodowej bazą dla branży muzycznej audio na pozyskiwanie urządzeń , przystawek , podzespołów  rozwiązujących problemy z dopasowaniami , modyfikacjami dla instrumentów muzycznych , wzmacniaczy , rozgałęziaczy , czy przystawek wszelkiego typu dopasowywujących urządzenia  różnych producentów do siebie.

Dzięki ścisłej współpracy z ludźmi w terenie, Palmer zyskał cenną wiedzę w to, co muzycy i technicy dźwięku naprawdę potrzebują aby uzyskać najlepszą jakość dzwięku , niezawodność oraz funkconalność połączoną z precyzją wykonania w najdrobniejszych szczegółach.

Produkty Palmer są wykorzystywane przez czołowych muzyków i techników w studio i na scenie.


Transformatory są sercem i duszą wielu urządzeń Palmer i służą do konwersji impedancji, bilansowania i tłumienia .

W celu zapewnienia spójnego i kontrolowaną jakośći dźwięku, Palmer produkuje własne transformatory - nigdy nie kupuje ich  od innych dostawców.

Produkty Palmer  słyną z wyrafinowania i precyzji montażu  elementów   elektronicznych i mechanicznych.

Testowanie funkcji następuje w ostatnim etapie montażu. Wszystkie styki i połączenia poddawane są oględzinom a  nakrętki i śruby są dokręcane a urządzenie jest czyszczone tak by osiągnąć   nieskazitelny wygląd.


Strona Producenta <<...>>


W ofercie Audiofanu znajdują się wszystkie produkty Palmer a dzięki wzajemnym porozumieniu z producentem zapewniamy na nie atrakcyjne ceny.


stat4u