Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

Adam Hall Gravity MS TM 1 B Uchwyt stołowy do mikrofonów

47,00 zł

Opis produktu

Adam Hall  Gravity MS TM 1 B

Uchwyt stołowy do mikrofonów

  • Przystosowany do statywów mikrofonowych na stoły, pulpity itp.
  • Gwint 3/8”
  • Śruba regulacyjna z zatyczką z tworzywa sztucznego, stal malowana proszkowo na czarno
  • Przeznaczony do blatów o grubości do 45 mm

Uchwyt stołowy Gravity do mikrofonów MSTM 1 B pasuje do stołów i pulpitów z płytą o maksymalnej grubości 45 mm.

Zbudowany jest ze stali o grubości 4 mm i posiada gwint 3/8” do montażu klamer mikrofonowych lub uchwytów typu „gęsia szyja”.

Końcówka śr uby regulacyjnej z tworzywa sztucznego chroni przed porysowaniem.
.

W roku 1975 Mr. Adam Hall założył przedsiębiorstwo Adam Hall Ltd. w angielskiej miejscowości Southend-on-Sea (niedaleko Londynu), które stało się producentem wytrzymałych skrzyń transportowych wysokiej jakości.

Obecnie, po upływie ponad 40 lat, Adam Hall Group rozwinęła działalność w zakresie produkcji i dystrybucji zaawansowanych rozwiązań dla wszelkich technik związanych z obsługą imprez masowych.

 Od tego czasu powstały nie tylko nowe marki, opracowane w aktualnej lokalizacji firmyw Neu-Anspach w Hesji.

Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo dystrybucyjne i usługowe, współpracujące z ponad 30 renomowanymi markami, od dziesiątek lat Adam Hall Group przekonuje klientów i partnerów handlowych dzięki starannie wypracowanym i trwałym koncepcjom.


Portfolio produktów i producentów obejmuje oprócz wymienionych akcesoriów do skrzyń transportowych oraz technologii audio i oświetlenia także profesjonalne rozwiązania na bazie LED - począwszy od głośników, wzmacniaczy i moving lights, przez kable i mostki ochronne kablowe aż po statywy i systemy sceniczne.

Adam Hall Group dysponuje stanem magazynowym, obejmującym ponad 7000 artykułów natychmiastowo dostępnych artykułów, oferując klientom z branży, sprzedawcom, podmiotom zajmującym się obsługą imprez oraz integratorom kompletny pakiet innowacyjnych produktów wysokiej jakości, do wykorzystania z systemach do obsługi imprez oraz instalacjach.


Marki Adam Hall Group

 Nowoczesne marki własne oferują innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty o przełomowych parametrach.

Marki i produkty Adam Hall Group podlegają rygorystycznym kontrolom jakości, zapewniającym niezrównane profesjonalne działanie we wszystkich obszarach zastosowania, maksymalną niezawodność i długi okres użytkowania.


.Produkty z tej samej kategorii

stat4u