Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

Teko TK-FM1 DipAN zestaw antena nadawcza szerokopasmowa , dipol, 600W , okablowanie 20 m, wtyki i złącza

1 800,00 zł 2 200,00 zł

  • Dostępność: ostatnie egzemplarze
  • Producent: TEKO

Opis produktu

Teko TK-FM1 - Dip A szerokopasmowa antena nadawcza , dipol , 600 W

Zestaw instalacyjny do nadajników Ilelco

Zestaw zawiera :

FM_Antennas TK-FM1-DipAN FM antenna wideband 88-108 Mhz, dipole vertical polaritation, max input power 600W, input connector N female, Brackets included. Aluminum 1szt.
Coax_Cable CCFRG213 Coax Cable Foam RG213U at 100MHZ Att=6,2dB Max Power=1kW 30m 
Connectors CNNFRG213 Connector N for Foam Cable RG213 2szt.
Connectors CAGNDKITRG213 Connector Accessory Grounding kit for RG213 cable (1pc. x cable) 1szt.
Te anteny dipolowe są wytrzymałymi antenami szerokopasmowymi, specjalnie zaprojektowanymi do zestawów złożonych z kilku elementów.
Dipol jest wykonany z aluminium, aby zapewnić wysoką odporność na korozję, przez cały okres użytkowania i działanie w każdych warunkach klimatycznych. Aluminiowy model dipola PLS1 to inteligentne, skuteczne i niedrogie rozwiązanie.
Grube wewnętrzne połączenie uziemienia w poprzek linii zasilającej zapewnia intensywną obsługę i ochronę w przypadku wyładowań atmosferycznych.
Konstrukcja wewnętrznych linii i izolator PTFE zapewniają niezawodność i długotrwałe działanie dla mocy znamionowych.
Dokładny proces testowania jest przeprowadzany fabrycznie na każdym z tych dipoli w celu kontroli zgodności ze wszystkimi podanymi liczbami.

teko


zestaw nie zawiera nadajnika.

 

tekologo 

 

TEKO Broadcast srl ma swoją siedzibę główną i fabrykę w Altedo (Malalbergo, BOLOGNA-WŁOCHY) w 600 metrach kwadratowych 2 budynkach na 500 000 metrach kwadratowych przemysłowego obszaru przemysłowego.


Swoje doświadczenie koncentruje od ponad trzydziestu lat w branży telewizyjnej.


Produkty są opracowywane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii, komponentów ostatniej generacji, innowacyjnego projektu w celu osiągnięcia wyższej wydajności, doskonałej jakości i unikalnego stosunku kosztów do wydajności. 

Linia produktów FM obejmuje pełną gamę profesjonalnych wzbudnic analogowych i DDS, kompaktowych przetworników, wzmacniaczy modułowych i przetworników dużej mocy o zakresie mocy do 60 kW, dostępnych z chłodzeniem powietrzem lub cieczą, w celu zagwarantowania bezpiecznej pracy i wyższych MTBF we wszystkich warunkach środowiskowych. 

Poza tym wszystkie krytyczne elementy są zabezpieczone przed kurzem, wilgocią i zanieczyszczeniami, aby zapewnić bezpieczną i stabilną pracę oraz zoptymalizować i zagwarantować maksymalny MTBF oraz zminimalizować czas naprawy.

 

Producent nadajnika radiowego tekobroadcast

 

TEKO Broadcast srl to włoska firma, która projektuje i produkuje moduły RF do urządzeń FM i TV, kompletne nadajniki FM i akcesoria na rynek Broadcast, a także wzmacniacze do zastosowań medycznych, wojskowych i specjalnych.

 

 Celem utworzenia firmy było stworzenie sprzętu i części RF skupiających się na niezawodności, innowacyjności i kreatywności, łączących bardzo dobrze znane technologie RF z najbardziej zaawansowanymi nowoczesnymi technologiami opartymi na sterownikach WEB, mikropossesorach i DSP (cyfrowym procesorze sygnałowym) oraz FPGA (matryca programowalna Fiel) .

 

Pracownicy firmy wnoszą własną staranność i wiedzę, aby zaspokoić potrzeby klientów. Umieszczenie w obszarze technologicznym z dużą koncentracją firm zajmujących się budową elektroniki, mechaniką, okablowaniem itp. Pracownicy Teko koncentrują swoje wysiłki na koordynowaniu operacji z dużą liczbą firm współpracujących z nami w celu generowania dużych mocy produkcyjnych w wydajny i elastyczny sposób.

TEKO Broadcast, jako wiodący dostawca wysokiej jakości produktów, oferuje:

- systemy transmisji i wzmacniacza RF, moc od 1 W do 200 kW oraz częstotliwości od 0,5 MHz do 2,5 GHz;

- systemy wzbudzaczy RF do akceleratora cząstek;

- transmisja FM i TV;

- Sprzęt RF ISM

 

TEKO Broadcast projektuje i produkuje komponenty, moduły i kompletne systemy OEM dla kilku uznanych producentów nadajników radiowych i telewizyjnych na całym świecie. Działalność jako dostawca zaawansowanych technologii uzupełnia pełny asortyment produktów profesjonalnych urządzeń do nadawania oznaczonych jako InnovAction.

 

 

Producent nadajnika radiowego tekobroadcastProducent nadajnika radiowego tekobroadcastProducent nadajnika radiowego tekobroadcastProducent nadajnika radiowego tekobroadcastProducent nadajnika radiowego tekobroadcast

 

Produkty Pokrewne/Powiązane

Produkty z tej samej kategorii

stat4u