Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

TEKO Synapse 30 stereo nadajnik FM do 30W do kina samochodowego , imprezy masowe, zawiera stereo koder

9 800,00 zł

Opis produktu

Synapse 30 to profesjonalny nisko budżetowy nadajnik FM o mocy do 30W .

Nadajnik przeznaczony jest do pracy w małych rozgłośniach radiowych , do wysterowywania wzmacniaczy mocy FM , do pracy w obiektach , kinach samochodowych , obronie cywilnej , imprezach masowych, portach , marinach, dużych bazach samochodowych , parkingach   itp.

Synapse  jest w pełni kontrolowany przez cyfrowy mikroporocesor a jego moc wyjściowa jest regulowana od 1 - 30W przy stabilizacji częstotliwości lepszej od 2 ppm.
Częstotliwość  przestawiana jest krokowoi co 10 kHz w zakresie 87,5 Mhz do 108 Mhz. 

Na życzenie klienta dostępne są również wersje pracujące na innych zakresach częstotliwości np. OIRT.
Urządzenie znajduje się w obudowie metalowej i wymiarze 19" i wysokości 1 U.
Ukłedy elektroniczne oraz końcówka mocy przeznaczona jest do  pracy w cięzkich warunkach i odporna jest na wysokie temperatury.
Nadajnik gwarantuje wieloletnią satysfakcję i długożywotność .

Synapse 30 zawiera koder stereo zatem na posiada wejścia liniowe audio XLR oraz wejście zmodulowane MPX.

polecana antena : 

polecany kabel w wersji drut      <<...>>kino samochodowe klasyk
 

tekologo 

 

TEKO Broadcast srl ma swoją siedzibę główną i fabrykę w Altedo (Malalbergo, BOLOGNA-WŁOCHY) w 600 metrach kwadratowych 2 budynkach na 500 000 metrach kwadratowych przemysłowego obszaru przemysłowego.


Swoje doświadczenie koncentruje od ponad trzydziestu lat w branży telewizyjnej.


Produkty są opracowywane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii, komponentów ostatniej generacji, innowacyjnego projektu w celu osiągnięcia wyższej wydajności, doskonałej jakości i unikalnego stosunku kosztów do wydajności. 

Linia produktów FM obejmuje pełną gamę profesjonalnych wzbudnic analogowych i DDS, kompaktowych przetworników, wzmacniaczy modułowych i przetworników dużej mocy o zakresie mocy do 60 kW, dostępnych z chłodzeniem powietrzem lub cieczą, w celu zagwarantowania bezpiecznej pracy i wyższych MTBF we wszystkich warunkach środowiskowych. 

Poza tym wszystkie krytyczne elementy są zabezpieczone przed kurzem, wilgocią i zanieczyszczeniami, aby zapewnić bezpieczną i stabilną pracę oraz zoptymalizować i zagwarantować maksymalny MTBF oraz zminimalizować czas naprawy.

 

Producent nadajnika radiowego tekobroadcast

 

TEKO Broadcast srl to włoska firma, która projektuje i produkuje moduły RF do urządzeń FM i TV, kompletne nadajniki FM i akcesoria na rynek Broadcast, a także wzmacniacze do zastosowań medycznych, wojskowych i specjalnych.

 

 Celem utworzenia firmy było stworzenie sprzętu i części RF skupiających się na niezawodności, innowacyjności i kreatywności, łączących bardzo dobrze znane technologie RF z najbardziej zaawansowanymi nowoczesnymi technologiami opartymi na sterownikach WEB, mikropossesorach i DSP (cyfrowym procesorze sygnałowym) oraz FPGA (matryca programowalna Fiel) .

 

Pracownicy firmy wnoszą własną staranność i wiedzę, aby zaspokoić potrzeby klientów. Umieszczenie w obszarze technologicznym z dużą koncentracją firm zajmujących się budową elektroniki, mechaniką, okablowaniem itp. Pracownicy Teko koncentrują swoje wysiłki na koordynowaniu operacji z dużą liczbą firm współpracujących z nami w celu generowania dużych mocy produkcyjnych w wydajny i elastyczny sposób.

TEKO Broadcast, jako wiodący dostawca wysokiej jakości produktów, oferuje:

- systemy transmisji i wzmacniacza RF, moc od 1 W do 200 kW oraz częstotliwości od 0,5 MHz do 2,5 GHz;

- systemy wzbudzaczy RF do akceleratora cząstek;

- transmisja FM i TV;

- Sprzęt RF ISM

 

TEKO Broadcast projektuje i produkuje komponenty, moduły i kompletne systemy OEM dla kilku uznanych producentów nadajników radiowych i telewizyjnych na całym świecie. Działalność jako dostawca zaawansowanych technologii uzupełnia pełny asortyment produktów profesjonalnych urządzeń do nadawania oznaczonych jako InnovAction.

 

 

Producent nadajnika radiowego tekobroadcastProducent nadajnika radiowego tekobroadcastProducent nadajnika radiowego tekobroadcastProducent nadajnika radiowego tekobroadcastProducent nadajnika radiowego tekobroadcast

 

Produkty Pokrewne/Powiązane

Produkty z tej samej kategorii

stat4u